Znalezione artykuły: 4
-
Jeep Cherokee 2019
2018-03-02
Jeep Cherokee 2019, SUV klasy średniej, zadebiutował na odbywających się w styczniu w Detroit targach motoryzacyjnych, prezentując nowe wzornictwo klasy Premium wraz z całkowicie nowym, zaawansowanym technologicznie 2-litrowym, 4-cylindrowym silnikiem benzynowym z bezpośrednim wtryskiem, który zwiększa osiągi oraz obniża zużycie paliwa.
-
Opona jak kot, może żyć kilka razy
2018-03-02
Oszczędni właściciele flot ciężarowych często zamiast kupować nowe opony oddają zużyte do bieżnikowania. Nadawanie kolejnego „życia” oponie w zakładach koncernów oponiarskich kosztuje około 60–85 procent w stosunku do ceny nowej opony, a odnowione w ten sposób ogumienie wytrzymuje przebiegi nawet porównywalne z nowym.
-
Oponiarskie zyski i straty
2018-03-02
W pojazdach ciężarowych opony odpowiadają za 30% zużywanego w trakcie jazdy paliwa. Od ich właściwości, zastosowanych technologii produkcji i warunków użytkowania zależy, czy wartość ta będzie jak najniższa.
-
Zmiany w przepisach za granicą
2018-03-02
Jak informuje stowarzyszenie TLP Polska, przewoźnicy mogą spodziewać się zmian w przepisach dotyczących delegowania pracowników (Luksemburg), opłat drogowych (Słowenia) i umów o pracę (Czechy).
Najpopularniejsze tagi